Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát Vékony Balázs indította 15 éve
Az lenne a kérdésem, hogy melyik a legjobb keverési arány benzin+olaj keverékbe?
Hozzászólások eddig: 9
Víg Sándor üzente 12 éve
A hosszabb üzemszünet utáni, indítási nehézségek egyik oka.
-Hát ezért van a karburátorban az a fura ragacs!
Paál Tamás üzente 14 éve
Hello !
Az én könyvem szerint a teljes bejáratás 1500 kmre terjed ki.Csak ez után fog teljesen szabadon futni a motor.A motorral az első 500km alatt érzékenyen kell bánni gondosan odafigyelni rá! A 1:25-ös keveréket használva. Emeljük lassan, de fokozatosan a motor iránti igényeket, ha nem húz annyira mint kéne akkor kapcsoljunk vissza.
Bényi Ferenc üzente 14 éve
De a könyv nem a 91 es opktánszámú benzinhez ajánlja azt a keverési arányt? Lheet hogy hülyeséget beszélek.
Paál Tamás üzente 14 éve
Tüske Attila üzente 14 éve
Sziasztok!
Én mindenkinek ajánlanám a Stihl kétütemű motorolajat a keverék elkészítéséhez.Igaz az ára nem a legbarátibb,de nagyon jó az biztos.Ha a csapszegnél persely van,akkor 1:33 hoz,ha tűgörgős kosár 1:40 hez mehet.Természetesen a tűgörgős járatásánál ajánlott az 1:33 keverék.
Tóth Ferenc üzente 15 éve
Sziasztok!
A kr51/1 es típushoz azért ajánlják a 1:33 as keveréket bejáratás után mert a dugattyú csapszegnél persely van és annak jobban kell az olaj mint a tűgörgősnek.
Pásztor Zoltán üzente 15 éve
vatali tibor üzente 15 éve
a gyári kezelési könyv,bejáratáskor500km-ig1:25,utána1:33keverési arányt ír.Szerintem butaságot nem ír.
Tóth Ferenc üzente 15 éve
Turner Daniel 2 napja új blogbejegyzést írt: Pribet live casino: rulett, blackjack, game show
Turner Daniel 2 napja új blogbejegyzést írt: Mr Bet mobilalkalmazás értékelés: játék iOS-en, Androidon és mobil böngészőben
yqmyxu yqmyxu írta 1 hete a(z) Mennyire fontos a mobilra optimalizáltság a fogadóirodák esetében? fórumtémában:
Nagyon fontos, hiszen a felhasználók nagy része ...
depba depba írta 1 hete a(z) Mennyire fontos a mobilra optimalizáltság a fogadóirodák esetében? fórumtémában:
Szervusz! Egy sporthírekkel foglalkozó oldalon láttam egy ...
Cheri Vitto új fórumtémát indított: Mennyire fontos a mobilra optimalizáltság a fogadóirodák esetében?
Grace Hsas írta 1 hónapja a(z) álmatlan fórumtémában:
A magyar nyelven elérhető, széles játékválasztékkal ...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás