Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a Simson Schwalbe KR 51-1 közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
Simson Schwalbe KR 51-1 vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
Ezt a témát Hajdu Patrik indította 12 éve
Olyan kérdésem lenne hogy adott egy 67es schwalbi frissen fúrt hengerrel (40,5 átmérő ha ez számít) ,újj szimeringek csapágyak és 1.ben kihúz szépen 2.ban nem mindig, 3.ban viszont eggyáltalán nem tudom kihuzatni mintha nem lenne erő. Valakinek ötlete? 16n1es karbi eljessen uj belsővel 70es főfúvóka,60as szivató úszószint jó,alapjárati és levegőszabályzó csavart is állítottam már de nem vettem észre változást.. hangja erős és mély.kompresszió érezhetően jó.Válaszotokat előre is köszönöm
Hozzászólások eddig: 19
Harold Harold üzente 2 napja
This post is very educational stuff and written well for a change. It’s nice to see that some people still know how to produce a quality post! บอลโลก https://brightersmilechicago.com/
[Törölt felhasználó] üzente 12 éve
Teljesítményben kevés különbség van a két blokk között, egyik 3,6 a másik 3,7 lóerő. Az s51-es talán kicsit nyomatékosabb a hosszabb löket miatt. Az 50-esnél viszont előny, hogy a váltóolaj keni a főtengelycsapágyakat, így hosszabb élettartamúak.
Szerintem érdemes megpróbálnod megjavítani az 50es blokkot, ha lelkiismeretesen összerakod nem lesz vele gondod. De ha tényleg ilyen barbárul rakták össze, arra majd figyelj, nehogy te is hiányosan rakd össze, ha valamit mondjuk egy-két alátétet kihagytak előtted például a berúgó fogasívnél. Mindkét oldalára kell egy, nekem is kellett pótolni már egyszer. Érdemes letölteni hozzá egy alkatrészjegyzéket, ha még nincs. Ha csapágyat kell cserélni előtte melegítsd fel a blokkfelet kb 60-80 fokra rezsón vagy kályhán, úgy könnyebben jön ki, illetve megy be a helyére a csapágy. Szimmering beszereléskor érdemes megolajozni kicsit a szélét, és a régi szimmeringet rátéve a helyére ütni. Jó munkát!
Solymos gergő üzente 12 éve
az túlzás hogy működik de az s 50 es blokk az nagyon barbár módon lett össze rakva meg úgy tudom az s 51 blokk kicsivel erősebb is de lehet az lesz hogy megpróbálom megcsinálni az s50 estés ha úgytűnik hogy esélytelen akkor álokneki a másiknak
[Törölt felhasználó] üzente 12 éve
Solymos gergő üzente 12 éve
üdv köszönöm a válaszát még egy kérdésem lenne van itthon egy s51 es simsonom amiben egy 4 sebeséges blokk van ha azt rakom bele az is jóó?
[Törölt felhasználó] üzente 12 éve
Köszi a képeket, ez egy s50-es blokk, évjáratban passzol is a simsonodhoz. 80-tól használták ezt a blokkot a Schwalbéknál.
Ha szétszeded, alaposan tisztítsd meg mindenhol, főleg a tömítőfelületeket. Ha nem teljesen simák csiszold síkba tusírlapon, vagy használj olaj álló tőmítő pasztát. Ezt a blokkfeleknél akkor is hasznos, ha nem sérültek a felületek.
A főtengely szimmering berakásánál arra figyelj, hogy a szimmering rugós oldala nézzen a főtengely felé. Sokan fordítva rakják be, és úgy elengedi a nyomás egy részét, aztán csodálkoznak nem megy jól a motor.
Ha elakadsz valahol az, összerakásnál írj ide nyugodtan, vagy én vagy valaki más biztosan segít.
Solymos gergő üzente 12 éve
elnézést itt vanak a képek 1980 as a gép de elégé legós álapotban került hozám
[Törölt felhasználó] üzente 12 éve
Solymos gergő üzente 12 éve
Solymos gergő üzente 12 éve
köszönöm a választ és értem én csak a be azonosítás miatt lenne fontos mert orrán száján folyik az olaj és szeretném felújitani de nem tudom pontosan mienhez vegyek alkatrész szimering csapágyak csavarok mert a jobb oldali dekni az az uj simsoné
Harold Harold írta 2 napja a(z) Znaki fórumtémában:
the air compressors that we use at home are the high powered ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) weissbet fórumtémában:
You made some decent points there. I looked on the net for...
Harold Harold írta 2 napja a(z) weissbet fórumtémában:
Hello I am so delighted I found your website, I really located...
Harold Harold írta 2 napja a(z) vsport fórumtémában:
I’ve never read the series so I couldn’t tell you, but I enjoyed...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Visszajelző búra, vezeték fórumtémában:
While I agree with the content in – Gulvafslibning | Kurt ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Vision nocturne et aventure : explorer la nuit en toute sécurité fórumtémában:
consumer electronics these days are mostly composed of ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Világítás problem fórumtémában:
excellent points altogether, you simply received brand new ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) veteránosítás felújítás fórumtémában:
I’ve recently been wondering about the very same point ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) vegashu24 fórumtémában:
Thank you a bunch for sharing this with all folks you really ...
Harold Harold írta 2 napja a(z) Váltó rugó csere fórumtémában:
Et bien oui et aussi pas vraiment. Certes parce que il...
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Új hozzászólás